Home / Dünya / Amerika / Türkiye’den Amerika İle IŞID’e Karşı SÖZDE! Ortak Hava Operasyonu

Türkiye’den Amerika İle IŞID’e Karşı SÖZDE! Ortak Hava Operasyonu

Türkiye ile ABD’nin, Suriye’de DAEŞ’e karşı düzenledikleri ortak hava operasyonunda belirlenen hedefler vurulduğu iddia edildi.

Öte yandan Beyaz Saray ise Türk Hava Kuvvetlerince dün gece gerçekleştirilen hava operasyonunda Suriye’de bir DAEŞ aracının vurulduğunu iddia etti. Türkiye’nin de Suriye’de ilk kez mobil haldeki bir aracı vurduğu öne sürüldü.

Ancak IŞID ve benzeri tekfirci grupların bizzat üreticisi ve destekleyicisi olan Emperyalist Amerika ve Siyonist İsrail’e güvenmek hatta onlarla ortak hareket etmek Müslüman halklara yapılacak en büyük ihanetlerdendir.

Emperyalist-Siyonist politikanın görünen en alçak oyunlarından biri olan güzel vitrinli terörle mücadele-demokrasi ihracı-güvenlik önlemleri-barış girişimleri gibi süslü yalanlarla Mazlum halkları katletme ve ülkeleri işgal etme geçmişi gayet kabarık iken bunlara güvenmek saflıktan öte bir davranışı ortaya koymaktadır.

Ayrıca Amerika gibi ülkelerin yakın zamanda Afganistan-Irak-Vietnam savaşları-KATLİAMLARI var iken halen daha bu ülkelerle beraber hareket etme girişimleri acaba hangi zihniyetin ürünü olabilir?

İlgili Haber:

https://islam-dunyasi.com/abd-generali-clark-hizbullaha-karsi-isidi-destekledik/

Check Also

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir