Home / Dünya / Orta Doğu / İşgalci İsrail / Siyonist İsrail Ordusu: En Az 2000 Muhalifi Tedavi Ettik

Siyonist İsrail Ordusu: En Az 2000 Muhalifi Tedavi Ettik

Siyonist rejim ordusu Golan tugayı komutan yardımcısı baha Aliyan, Suriyeli yaralı silahlı muhaliflerin sığınmacı! olduğunu iddia ederek, “İsrail söz konusu kişilerin hüviyetinden emin olmanın ardından, insanlık görevi uyarınca onları tedaviye alıyor” gibi bir iddiada bulundu.

Siyonist İsrail ordu yetkilisinin açıklamaları, İngiltere basınından Daily Mail’in bir kaç gün önceki haberinde Suriye Ordusuna ve Halkına karşı savaşan muhaliflerin işgal edilen topraklarda tedavi gördüğüne dair haberinden bir kaç gün sonra gündeme geliyor.

Bu arada Filistin kaynakları da, işgal topraklarında tedavi gören sözde muhaliflerin daha sonra Suriye sınırında konuşlanan araçlarla tekrar savaş meydanlarına götürüldüğünü belirtti.

Daily Mail bir süre önce, Golan tepelerinde Siyonist güçlerin tekfirci teröristleri tedavi ettiğini gösteren video bandı yayınladı.

Haber sitesi, “Tel Aviv, Suriye’deki hükümet karşıtı teröristlere tıbbı yardımın yanı sıra, onlara askeri ve teçhizat yardımı da sağlıyor” diye yazmıştı.

Check Also

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir