Yahudi Yazarın 15 Yıl Önceki Kitabına Korona Detayı

Twitter’da yayınlanan bir video ile ortaya atılan son iddiada babası yahudi olan Sylvia Browne isimli Amerikalı bir yazarın ‘Kehanetler’ kitabında koronavirüsü 15 yıl önce yazması dikkat çekti.

Browne’nin bu kitabı, bir biyolojik saldırı planının bir parçası mı yoksa sadece bir tahmin mi olduğu konusunda akıllarda soru işareti bıraktı.

Koronavirüs dünyayı tedirgin etmeye devam ederken birçok iddia ortaya atılmaya başlandı. Twitter’da yayınlanan bir video ile ortaya atılan son iddia ise babası bir yahudi annesi ise bir protestan olan Sylvia Browne isimli Amerikalı yazarın ‘Kehanetler kitabı isimli eserinde kehanetlerde bulundu. Eserde geçen ilginç ifadeler kullanan Sylvia Browne’ın hayal gücünün mü yoksa somut bilgilerin mi eseri olduğu merak konusu. Sylvia Browne Kehanetler Kitabı’nda geçen o ifadeler görenlerin ağzını açık bıraktı.

Kehanetler kitabının konusu ne?

Twitter’da yayınlanan bir video ile birlikte sosyal medyanın ilgili bir anda bu kitaba çevrildi. İsmi Kehanetler Kitabı olan kitapta yazar, belirli tarihli yıllar arasında gerçekleşmesini düşündüğü hadiseleri kehanet olarak kaleme almış.

Kehanetler kitabı yazarı kimdir?

Kehnanetler kitabı isimli kitabın yazarı Sylvia Browne isimli Amerikalı bir yazar. Eserde dikkat çeken kısım ise yazarın tam da bu dönemi kast ederek dile getirdiği bir virüsten bahsetmesi. Okuyanların corona virüsün belirtildiğini düşünerek yorumladıkları kısımda yazar şoke eden ifadeler kullanmış.

Çarpıcı ifadeler

İşte Kehanetler Kitabı isimli kitabın o kısmı:

“2020’lerde, akciğerleri ve bronşları ciddi oranda etkileyen, tedaviye ise zalimce direnen zatürre benzeri bir hastalığın patlaması nedeniyle ortalıkta ameliyat maskeleri ve plastik eldivenlerle dolaşan çok daha fazla insan göreceğiz. Hastalık hakkında kafa karıştırıcı olan şey ise; bir kış boyunca müthiş bir paniğe yol açtıktan sonra, on yıl içerisinde hem sebeplerini hem de tedavisini gizemli bırakarak tamamen ortadan kaybolması olacak.”

Sylvia Browne kimdir?

Yahudi bir baba ve Protestan bir annenin kızıdır, ancak kendisine yeteneğinin anneannesi Ada Colen’den geçtiğini belirtmektedir, zira anneannesi de psişiktir. Annesinin bu mevzuuları kaba tabirle tam bir ‘saçmalık’ olarak adlandırmasından ötürü anneannesiyle daha yakın olmuştur.

Kendisi reenkarnasyona inanmakta ve herkesin aslında kendisinden sorumlu bir ruhsal rehberi olduğunu, yetenekli olarak adlandırılan insanların diğer insanlardan tek farkının kendi ruhsal rehberleri ile iletişim kurabilmeleri olduğunu belirtmektedir. Öte Dünyada Yaşam adlı kitabı öteki dünya yaşamı ile ilgili en çok okunan kitaplardan birisi olmuştur.

2008’de yazılan ‘Günlerin Sonu’ (End of The Days) kitabının 312’nci sayfasında 2020’li yıllarda bir hastalığın karaciğer ve bronşları hedef alacağını yazmış ve bu iddiası COVID-19 virüsü ile bağdaştırılmıştır. Sylvia Brown’ın medyum olarak bazı söyledikleri gerçekleşmese de Amerikan adli makamlarına yardım ettiği ve yaşarken oldukça ilgi gördüğüde söylentiler arasında yer almaktadır.

Posted in Dünya