Siyonist Komutanların Suriye Muhalifleriyle Gizli Görüşmesi

Siyonist İsrail sınırında etkin olan ve yaralılarını İsrail’in tedavi ettiği daha önceden ortaya çıkan El-Kaidenin Suriye kolu Nusra Cephesinin elebaşlarından bir grubun, Suriye  halkı ve devleti aleyhindeki savaşın nasıl sürdürüleceğiyle ilgili olarak MOSSAD subayları ile oturum yaptıkları ortaya çıktı.

Söz konusu oturumda  siyonist subayların,  Nusra Cephesine Suriye ordusu aleyhinde saldırıların  nasıl düzenleneceğine dair bilgi verdiği anlaşılıyor.

Bu arada  siyonist İsrail basınından  Haaretz de, İsrail’in kaideci Nusra örgütünü  tank gibi ağır askeri araçlara karşı kullanılabilen  roket ve füzelerle  donatma konusunda yakın işbirliği içinde olduğunu yazdı.

Siyonist İsrail televizyonu Kanal-2 ise, bu zamana kadar Suriye’de çatışmalarda yaralanan teröristlerden 1600 kadarının İsrail hastanelerinde tedavi edildiğini  bildirdi.

İsrail ordusu,  Suriye ile sınırında her gün  yaralı teröristleri İsrail’e naklederken onlardan, bölge ve Suriye hedeflerini gerçekleştirmek için en iyi şekilde  yararlanıyor.