Siyonist IŞID, Irak-Anbar’da 600 Kişiyi İnfaz Etti

Tekfirci ve cahil gruplarca Sunni olarak lanse edilmeye çalışılan ancak tamamen İsrail-Amerika hizmetçisi olan IŞID, Sunni Müslümanların çoğunlukta olduğu Irak’ın El-Anbar ilinde yaptığı katliam ile Sunni-Şii bütün müslümanlara düşman olduğunu göstermeye devam ediyor.

El’Gad News haber ajansının Irak insan hakları yüksek komisyonu üyesi Fazıl el’Garavi’ye dayanarak verdiği habere göre, IŞİD terör örgütü  son zamanlarda IŞİD’in emirlerini yerine getirmemek ve IŞİD’e katılmayı reddetmekten dolayı el’Anbar’da 600 kişiyi idam etti.

Irak insan hakları yüksek komisyonu üyesi Fazıl el’Garavi, Bağdat’ın batısında el’Hezra bölgesinde  yaptığı açıklamada,  IŞİD’in el’Anbar’da  masum insanları öldürmeye devam ettiğini ve  son olarak en az 600 kişiyi IŞİD’e katılmayı reddettikleri için idam ettiğini bildirdi.

IŞİD’in işgalindeki bölgelerde sivillerin IŞİD tarafından canlı siper olarak  tutulduğunu belirten Iraklı yetkili, bu örgütün, cinayet, gasp,  topluca insanları gömme, kadın ve çocuk dahil sivilleri kaçırması gibi akla hayale gelmedik her türlü insanlık dışı  girişimde bulunduğunu söyledi.

Iraklı yetkili, IŞİD’in, sigara tiryakilerini kafese attığını ve 3 gün orada tuttuktan sora  meydanlarda  halka gösterdiğini belirtirken, elinde sigara olan her kadını da  kırbaçladığını söyledi.