Home / İslam Dünyası / Lübnan / Hizbullah / Şeyh Naim Kasım: İsrail Tekfircilerle Ortaklık Etmektedir

Şeyh Naim Kasım: İsrail Tekfircilerle Ortaklık Etmektedir

İsrail tecavüz düşüncesinde olsun ya da olmasın, biz direnişimize devam edeceğiz. Tecavüz düşüncesinde olması durumunda demir yumrukla vereceğimiz cevabımızla karşı karşıya kalacaktır.

Hizbullah, İsrail’in sürekli işgal ve tecavüz peşinde olup halk içinde nufuz kurma düşüncesinde olduğunu tekit etmektedir. Buna rağmen bazıları İsrail’le anlaşılabileceğine inanmaktadır. Halkbuki biz İsrail’in 1982 yılında Lübnan’a düzenlediği askeri saldırıyı gözlerimizle gördük. Lübnan’da İslami direniş olmasaydı İsrail Lübnandan dışarı çıkmayacaktı.

Biz defalarca düşmanımız İsrail’in direniş dilinden başka bir dili anlamadığını söyledik. Tekfirci terörizm sadece Müslümanlar için değil, insanlığın tamamı ve Arap ve İslam ülkelerinin ve hatta tüm dünya ülkelerinin karşısında büyük bir tehlikedir.

Tekfirci terörizm kökünden kesilip atılması gereken bir kanser tümörüdür ve kim hangi şekilde bu kansere yardım ederse onunla ortak hareket etmiş sayılır. İsrail tekfirci terörizmle ortaklık yapmaktadır, zira İsrail ırkçılık ve kanlı terörizmle Yahudi devletinin hakimiyetini oluşturmaya çalışmaktadır.

Check Also

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir