İslam Dünyası

Tasarım: Irak Ordusu ve Halkından Vahdet-Birlik Mesajı

Siyonist medya ve çevrelerce sürekli olarak İslam dünyasında olmayan ama varmış gibi gösterilen Sunni-Şii ihtilafı’na Irak halkı ve askerlerinden tokat gibi cevap niteliğinde bir foto geldi.

Posted in Irak, İslam Dünyası, Tasarım - VahdetTagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Irak’ta Işıd’e Karşı Oluşturulan Halk Birliklerinde 6000 Sunni Mücahid Savaşıyor

Irak Meclis Başkan Yardımcısı Humam Hamudi, IŞİD’e karşı kurulan Halk Birlikleri’nde yaklaşık 6 bin Sünni’nin savaştığını söyleyerek kamuoyunda Siyonist-Emperyalist medya tarafından oluşturulmaya çalışılan şii-sunni ihtilafının büyük bir yalan olduğunu ortaya koydu.

Posted in Irak, İslam Dünyası, Tasarım - VahdetTagged , , , , , , , , , , , , , , ,

Mezhepçilik Fitnesinin Kaynağı: Siyonizm ve Emperyalizmdir!

İslam Dünyası üzerinde oynanan mezhepçilik fitne oyunlarının merkezi Siyonist İsrail ve Emperyalist ülkelerdir. Bu haber Tevhid ismi ile Sunni görünerek Şii Müslümanlara düşmanlık eden ve iftiralar atan; kaynağının İsrail-Haifa olduğu bir profili sizlere sunmak için hazırlandı.

Posted in Tasarım - VahdetTagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Mezhepçilik Fitnesinin Kaynağı: Siyonizm ve Emperyalizmdir!

İslam Dünyası üzerinde oynanan mezhepçilik fitne oyunlarının merkezi Siyonist İsrail ve Emperyalist ülkelerdir. Bu haber Şia görünen İngiliz Mollası Yasir El-Habib’in gerçek yüzünü ortaya çıkarmakta ve fitnenin kaynağını göstermektedir.

Posted in İslam Dünyası, Tasarım - VahdetTagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Tefrika İçin Çıkarılan Siyonist IŞID, Şii-Sunni Vahdeti İle Def Ediliyor

Selahaddin ve Anbar eyaletlerinde Sunni ve Şiilerin ortak katılımıyla oluşturulan gönüllü birlikler ve Irak ordusu, Tıkrit Operasyonunda Siyonist IŞID teröristlerine büyük kayıplar verdirdi. Müslümanları katletmek ve fitne ile tefrika çıkarmak için Siyonistlerce kurulan IŞID, aksine Müslüman halkların vahdetini ve omuz omuza savaşını sağladı.

Posted in Irak, Tasarım, Tasarım - VahdetTagged , , , , , , , , , , , ,