İslam Dünyası

Foto Haber: Lazkiye-Suriye’de 2500 Gönüllü Genç Daha Orduya Katıldı

Suriye Cumhuriyet muhafızlarının ilanı ile 2500 gönüllü genç yeni teşkil edilen Liva Dıra Al Sahil oluşumuna katıldı. Günlerdir verilen sıkı eğitimden sonra Lazkiye kuzey kırsalı için tugay göreve hazır hale geliyor.

Posted in Foto Galeri, SuriyeTagged , , , , , , , , , Foto Haber: Lazkiye-Suriye’de 2500 Gönüllü Genç Daha Orduya Katıldı için bir yorum

Foto Haber: Sınırda Türkiye Askeri İle Işıd Teröristleri Sıfır Mesafede

Türkiye Suriye sınırının Akçakale bölümünde mültecilerin yanındaki IŞID teröristleri ile Türkiye askerleri yakın mesafede karşılıklı durdu. Suriye uçaklarını derhal düşürecek Angajman Kurallarını uygulayan Türkiye yönetimi IŞID karşısında angajman kurallarını unuttu!.

Posted in Foto Galeri, TürkiyeTagged , , , , , , , , , ,

Foto Haber: Irak-Anbar 1000 Sunni Mücahid Daha Halk Güçlerine Katıldı

Irak’ın Anbar kentinde Işıd’e karşı 1000 Sunni Mücahid daha “Şii” diye vurgulanmaya çalışılan ancak Irak’ın bütün dini-etnik unsurlarından oluşan Gönüllü Halk Birliklerine katılıp eğitime başladı.

Posted in Foto Galeri, IrakTagged , , , , , , , , , ,

Foto Haber: Arabistan Rejiminin Yemen’de Sivil Katliamı (+18)

Siyonist Suud rejimi Yemen’in Sa’da ve Zimar kentlerinde halkı katliam etmeye devam ederken Satılmış-Emperyalist-Siyonist mecra ve yayın organları bu gerçekleri görmezden gelmeye ya da gizlemeye devam ediyor.

Posted in Foto Galeri, YemenTagged , , , , , , ,

Foto Haber: Yemenli Mücahidler Suud Topraklarında Askerleri Esir Alırken

Yemen Halk Direniş Güçleri zaferlere devam ediyor. Mücahidlerin Necran’da Suudi askerlerini esir alma fotoğraflarını yayınlıyoruz.

Posted in Foto Galeri, YemenTagged , , , , , , ,